نام شرکت : شرکت مهندسی ماشین‌های دوّار خاور توس

نام مدیرعامل : علی رحیمیان مشهدی

تلفن تماس شرکت : 38544510

آدرس وب سایت رسمی شرکت: http://www.khavar.com

آدرس ایمیل رسمی شرکت: info@khavar.com

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه: مشهد-خیابان ملک الشعراي بهار- حدفاصل چهارراه لشگر و بیسیم- شماره 244

شرکت مهندسی ماشینهاي دوار خاور طوس به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان صنعت ماشین هاي دوار کشور و به پشتوانه شصت سال فعالیت و تجربه در این حوزه نایل به ایجاد بستري مناسب جهت تولید و ارائه خدمات و محصولات مرتبط با تجهزات دوار در سطوح کیفی بالا گردیده است. این شرکت مبتنی بر زیرساخت هاي دانشی خود به عنوان یک مجموعه فن آور تاکنون موفق به تکمیل پروژه هاي متعددي در حوزه هاي تدوین تکنولوژي انواع پمپ ها و کمپرسورهاي گریز از مرکز فرآیندي شده است.

شناخت عمیق کارشناسان این شرکت از تجهیزات دوار بویژه پمپ ها و کمپرسورهاي گریز از مرکز، فشار بالا، دماي بالا و دور بالا و اساس عملکرد آنها از یک سو و در اختیار داشتن تجهیزات لازم و همچنین مشاورین خبره جهت ایجاد خطوط فکري و راه حل هاي کلیدي، امکان تضمین کیفیت محصولات و خدمات ارئه شده توسط این شرکت را میسر ساخته است.

این مجموعه افتخار دارد که همواره توانسته است فرصت هاي گرانبهائی را به منظور کاهش هزینه ها و تضمین عملکرد پایدار محصولات خود پیش روي کارفرمایان قرار دهد و در لیست تأمین کنندگان بسیاري از کارفرمایان بزرگ کشور جاي گیرد.

حوزه هاي اصلی فعالیت این شرکت در صنایع اصلی و بنیادین کشور همچون صنایع آب و فاضلاب، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی، فولاد و معادن بوده و هدف غائی آن خدمت به صنعت کشور، افزایش سطح علمی و رشد کمی و کیفی تجهیزات دوار و با رویکرد ایجاد ارزش افزوده و نیز توسعه فضاي مناسب کسب و کار در حوزه هاي یاد شده می باشد.