نام شرکت : رای صنعت توس

نام مدیرعامل : غلامحسین یعقوبی

تلفن تماس شرکت : 35411320 – 051

آدرس وب سایت رسمی شرکت: www.raysanat.com  

آدرس ایمیل رسمی شرکت: info@raysanat.com 

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه: خراسان رضوی، مشهد،شهرک صنعتی توس – فاز 2 – اندیشه 13 –قطعه 863 و 864

 

شرکت رای صنعت توس سالها ست که با برنامه ریزی بلند مدت و کلان و در پیش گرفتن رویکردی استراتژیک، پایه ها و بنیاد کسب و کار خود را بر برآورده نمودن کامل و حداکثری نیازهای صنعت داخل کشور و خواسته های مشتریان خود بنا نموده است ، بیش از دو دهه تجربه، سابقه و عملکرد شرکت رای صنعت، گواه مشتری مداری و خوش نامی این مجموعه می باشد.دانش بنیان بودن شرکت منتج به بکارگیری و بومی کردن تکنولوژی هایی نوین در فرآیندهای ساخت این شرکت گردیده است.

ما با آمیختن دانش فنی روز فرآیند ها و روش های تولیدی در زمینه تولید انواع تجهیزات و قطعات مورد نیاز صنایع معدنی، فولادی، آب و فاضلاب، نیروگاهی، نفت و گاز و پتروشیمی فعالیت می کنیم و ما با فراهم آوردن کیفیت قابل قبول محصولات تولیدی خود مطابق با استاندارد های روز دنیا و بهبود فرآیندهای تولیدی خود و خدمات مطمئن همواره در کنار مشتریان خود باقی می مانیم و متعهد هستیم در راستای کسب بیشترین منفعت برای مشتریان خود بکوشیم.

دارا بودن سابقه طولانی همکاری با بسیاری از مشتریان، ضمن آنکه دامنه ی حضور شرکت را در بین صنایع مختلف بسیار گسترده نموده و باعث همکاری بلند مدت با مشتریان نیز گردیده است. رویکرد استراتژیک شرکت در آینده ی نزدیک حضور در بازارهای منطقه ای و در ادامه جهانی می باشدازی خطوط فرآیند های تولیدی شرکت مانند: خط ریخته گری، خطوط متعدد ماشین کاری، کارگاه مونتاژ، قسمت نقاشی و رنگ و … این سازمان را قادر نموده تا در کمیت و کیفیت تولید ضمن در اختیار داشتن توانمندی زیاد انعطاف پذیر نیز باشد. مجموع فضای تولیدی و اداری حدود چهار هزار متر مربع بوده که شامل سالن های تولید ، انبارها، فضای آزمایشگاهی ، دپارتمان های مهندسی، کیفیت و مدیریت می باشد.
رویکرد توسعه محور شرکت رای صنعت توس به پشتوانه نیروی انسانی توانمندی که در اختیار دارد امکان پذیر شده است. و با اجرای متد های روش مند تحقیق و توسعه در مسیر توسعه پایدار گام برمی دارد. پیشرفت همه جانبه ی شرکت با در نظر داشتن دغدغه های زیست محیطی بوده تا مسئولیت اجتماعی سازمان در این حوزه ایفا گرد