نام شرکت : پیشتازان سفر آسمان پاژ

نام مدیرعامل : حمید رضا عبدی کاشانی

تلفن تماس شرکت : :  31808_051

آدرس وب سایت رسمی شرکت: http://www.safarbooking.com 

آدرس ایمیل رسمی شرکت:bsp@safarbooking.com

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه: خراسان رضوی، مشهد – خیابان امام رضا – امام رضا 26 – پلاک 97

شرکت پیشتازان سفر به عنوان اولین زیر ساخت ارتباطی توزیع خدمات گردشگری ایران، فعالیت خود را از شهریور سال 1394 آغاز نمود و در تاریخ 23/01/1395 تاسیس گردید. چشم انداز این مجموعه کمک به توسعه گردشگری الکترونیک ایران از طریق ارائه وب سرویس و نرم افزارهای زیرساختی رزرواسیون در تمامی حوزه ها می باشد.

محصولات شرکت پیشتازان سفر آسمان پاژ:

وب سرویس B2B و B2C همراه با حساب کاربری جامع با قابلیت اشتراک ساین های اعتباری شرکت های طرف قرارداد

اپلیکیشن موبایل با قابلیت نصب بر روی هر نوع تلفن همراه هوشمند

کیوسک سفر

اولین نرم افزار Booking Engine همراه با حساب کاربری جامع با قابلیت دریافت ساین omgomg hyperlink  اعتباری مشترک در سه سطح مسافران ، شرکت های طرف قرارداد و کارمندان دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری

خدمات شرکت پیشتازان سفر آسمان پاژ:

  • آموزش:

مسئله کلیدی در تغییرات سازمانی که عموما مقاومت کارکنان را به همراه دارد، بی توجهی به آموزش است. ما در این مجموعه بر این باوریم که می توان با آموزش به کارکنان از طریق ایجاد آگاهی در برخورد با مسائل جدید، از بروز واکنش­های منفی جلوگیری کرد. طبیعی است فردی که چندین سال است با استفاده از روش های مشخص سازمانی مسئله­ای را حل می­کرده، اگر با راه حل جدیدی روبه­رو شود در ابتدای امر مقاومت می­کند و ترجیح می­دهد از روش­های پیشین استفاده کند. آموزش می­تواند مزیت های استفاده از راه حل جدید را روشن کند و چگونگی به کارگیری آن را به فرد بیاموزد تا به این ترتیب سازمان شما با موفقیت راهکار نرم­افزاری مورد نظر را پیاده سازی کرده و آن را به کار گیرد. لذا در ابتدای شروع همکاری و پس از آن هر زمان که نیاز باشد، متناسب با کار هر کاربرآموزش های لازم به ایشان داده می­شود.

  • پشتیبانی:

مهم نیست از کدامیک از محصولات ما استفاده می­کنید، در هر صورت بالاترین پشتیبانی را دریافت خواهید کرد. پشتیبانی شامل طیف متنوعی از امکانات ارتباطی پشتیبانی از مشتریان مانند استفاده از پنل کاربری جهت ارسال تیکت، راهنما، گفتگوی آنلاین و تلفنی در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می­باشد. همچنین نسخه ها و خدمات جدید به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.