نام شرکت : شرکت صنایع ارتوپدی آرادطب توس

نام مدیرعامل : امیرفرید حسینی

تلفن تماس شرکت : 05135414165

آدرس وب سایت رسمی شرکت: http://aradmeds.com

آدرس ایمیل رسمی شرکت: aradorthoped@gmail.com

نشانی دفتر شرکت/دفتر مؤسسه: مشهد- شهرک صنعتی توس فاز 4 (انتهای تلاش جنوبی قطعه فلزتراشان)- قطعه 1

شرکت سهامی خاص ” صنایع ارتوپدی آراد طب توس” در آبان ماه 1393 به منظور کارآفرینی و خدمت رسانی به جامعه درمانی فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع ایمپلنت ها و فیکساتورهای ارتوپدی که در درمان و تثبیت سازی انواع شکستگی ها کاربرد دارند، آغاز نموده است.همواره یکی از دغدغه های این مجموعه ، ارائه محصولات با کیفیت بالا ، جهت رضایت و اطمینان خاطر جامعه پزشکی و بیماران محترم می باشد.

هم اکنون این شرکت دارای 40نفر پرسنل می باشد که بیش از 60% ازآنان دارای تحصیلات کارشناسی و بالاتر میباشند. لذا در جهت نیل به اهداف والای خود با همکاری کادری جوان، متخصص ، متعهد و مجرب افتخار این را داشته ایم در زمره ی شرکت های دانش بنیان قرار بگیریم.

این مجموعه با بهره گیری از شیوه های مهندسی معکوس و با ایجاد برخی تغییرات در بهترین نمونه های روز دنیا دراین رشته ، با بکارگیری تکنولوژی روز اروپا ، اقدام به تولید محصولات خود کرده است . با استفاده از برترین تامین کنندگان مواد اولیه موجود در دنیا توانسته ایم محصولات تولیدی خود را در مقایسه با نمونه های خارجی ، با همان کیفیت و با حداقل نصف یا یک سوم قیمت عرضه نماییم.

صنایع ارتوپدی آراد طب توس با کسب مجوزهای مورد نیاز از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و اداره کل تجهیزات پزشکی غذا و دارو و همچنین دریافت  ISO 13485که از الزامات بین المللی تولید تجهیزات پزشکی و همچنین اخذ مجوز دانش بنیان از معاونت ریاست جمهوری و اخذ مجوز واحد فناور از پارک علم و فناوری خراسان  می باشد،  از حیث حضور در عرصه های جهانی آمادگی لازم را دارا می باشد.

لذا در حال حاضر تنوع محصولات شرکت در حدی است که کلیه اقلام مورد نیاز در زمینه ، فیکساتور های خارجی و ایمپلنت های ارتوپدی برای تامین مراکز درمانی ، بیمارستانی و . . . آماده به همکاری می باشد و این کالا ها منطبق بر بالاترین استاندارد های جهانی می باشند.از مزایای این مجموعه میتوان به کیفیت ،در دسترس بودن ، قیمت رقابتی و تنوع محصولات نام برد.