نام شرکت : دایا دانش گستر آرمان

نام مدیرعامل : رضا ملا علیزاده کلوخی

تلفن تماس شرکت : 05135147099

آدرس وب سایت رسمی شرکت: www.bitamedco.com

آدرس ایمیل رسمی شرکت: d.dsneshgostar@gmail.com

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه: خراسان رضوی، مشهد، بلوار ایت الله رفسنجانی – بلوار امیریه – امیریه 3 – شهید تلگردی 4 – پلاک 5- واحد 2

تاریخچه ما

شرکت دایا دانش گستر آرمان بیش از 10 سال است که در شرق ایران به طور فعال در بازار ایران فعالیت می کند. همچنین، ما تنها تولید کننده سوزن های نمونه برداری (از جمله سوزن جمشیدی، سوزن آسپیراسیون، سوزن نیمه اتوماتیک، سوزن شیبا، سوزن پورت شیمی درمانی و چاقوی چشم پزشکی) در ایران هستیم که به کشورهای همسایه صادر می شود. این تجربه و زیرساخت ما را به یک شریک بزرگ برای همکاری OEM نیز تبدیل می کند.

شروع کار ما

شرکت دایا دانش گستر آرمان با تجهیزات چشم پزشکی در مشهد تاسیس شد، با گذشت زمان ما تجارت خود را توسعه دادیم و تا کنون با چندین برند برتر در زمینه های مختلف پزشکی کار کرده ایم. همچنین بیتامد، تنها سوزن بیوپسی با کیفیت عالی است که با برند های برتر در سراسر جهان قابل مقایسه است.

تیم ما

تیم دایا دانش گستر آرمان متشکل از افراد خلاق ، مجرب ، متخصص و تحصیلکرده ، این پتانسیل را داریم که در هر بازاری موفق شویم و سهم بزرگی از بازار را برای هر محصول پزشکی به دست آوریم.

چشم انداز ما این است که بهترین محصولات پزشکی را در هر زمینه به کشور خود ارائه دهیم. همچنین ، برای به دست آوردن بهترین سهم بازار برای همه شرکای بین المللی ما و گردش مالی سالانه ما با شرکای بین المللی ما تقریبا ۱ میلیون دلار است.