نام شرکت : منشور فناوری فردا ایرانیان

نام مدیرعامل : حمیدرضا جمشیدی مقدم

تلفن تماس شرکت : 05138464489

آدرس وب سایت رسمی شرکت: http://WWW.IFTPRISM.IR

آدرس ایمیل رسمی شرکت: info@iftprism.ir 

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه: خراسان رضوی، مشهد، بلوار احمدآباد- خیابان راهنمایی- راهنمایی3 – پلاک 14 – واحد 1

شرکت منشور فناوری فردا به شماره ثبت 44057 در سال 1390 با عنایت به دانش فنی و مدیریت روز تاسیس شد تا با توانایی و ظرفیت پیش از پیش و اتکا به دانش، مهارت و تجربه نیروهای خود قله‏های موفقیت را فتح کند. این شرکت با هدف توسعه مرزهای علوم سامانه ها، نرم افزارها و بازی های تلفن همراه تاسیس گردید و هم اکنون از جمله مجموعه‏های توانمند و صاحب‏نظر در انجام پروژه‏های تولیدی و خدماتی در حوزه فناوری اطلاعات بوده که حاصل آن حسن سابقه و رضایت مشتریان و شرکت‏های طرف قرارداد خود بوده است. متخصصین گروه منشور فناوری فردا با ورود به دنیای فناوری واقعیت افزوده و واقعیت مجازی و ارائه خدمت و محصول در این زمینه، پنجره‏ی جدیدی از دنیای فناوری اطلاعات را به روی مشتریان خود گشودند. به یاری خدا این شرکت توانسته است با به جا گذاشتن سوابقی درخشان و بهر‏ه‏گیری از دانش‏آموختگان متعهد و تکنسین‏های مجرب و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، در بازار پرتلاطم امروز جایگاه ویژه‏ای را به خود اختصاص دهد.

شرکت منشور فناوری فردا عضو سازمان نظام صنفی رایانه‏ای به شماره عضویت 51010337 می‏باشد و در سال 93 با ارائه ایده نوین خود در حوزه فناوری واقعیت افزوده، عضو پارک علم و فناوری خراسان شد و در همان سال نیز پس از طی موفقیت‏آمیز ارزیابی‏ها و داوری‏های متعدد علمی و فنی مفتخر به دریافت مجوز  دانش‏بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گشت.

هم اکنون شرکت منشور فناوری فردا در پنج شاخه اصلی “سامانه های شبیه ساز واقعیت مجازی”، “نمایشگرهای تعاملی – محیطی”، “نرم افزارهای واقعیت افزوده”، “اپلیکیشن های تلفن همراه” و “بازی های موبایلی” اقدام به ارائه محصول و خدمت می نماید.