نام شرکت : طراحان ماشین حجازیان

نام مدیرعامل : هاشم حجازیان بازه حور

تلفن تماس شرکت : 35423499-051

آدرس وب سایت رسمی شرکت: www.hmdmill.com

آدرس ایمیل رسمی شرکت: info@hmdmill.com

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه: خراسان رضوی، مشهد،خراسان رضوی _ کیلومتر 12 جاده مشهد قوچان  _ پارک علم و فناوری خراسان_ خیابان رویش _ رویش 3_ قطعه چهارم سمت راست

شرکت طراحان ماشین حجازیان در سال 1392 تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات فراوری و جابجایی مواد معدنی آغاز نمود و طبق دستورالعمل R&D و چشم انداز خود در حوزه میکرونیزه مواد معدنی در بخش فاین و سوپرفاین نیز فعالیت داشته است (در سالهای گذشته تیم کاری و تجهیزات مورد نیاز جهت نیل به اهداف را فراهم کرده است )

شرکت طراحان ماشین حجازیان در بخش فاین موفق به طراحی و ساخت و بهینه سازی آسیاب سپراتور غلطکی در ظرفیت های مختلف Rtm 90. Rtm 110. Rtm 140. Rtm 175 شده است کلیه محصولات فوق تجاری سازی و تولید صنعتی و فرایند ارائه به بازار انجام شده است که در بازار داخلی، طراحی و ساخت 45 خط تولید در نقاط مختلف کشور را به مرحله اجرا و بهره برداری رسانده است. در حال بازاریابی خارجی در کشور های اوراسیا جهت صادرات است. در بخش سوپرفاین اقدام به طراحی و ساخت نمونه صنعتی در واحد معدنی پایلوت انجام شده و در حال تست عملکردی می باشد وپیشرفت 80 درصدی در پروژه تغییر سطوح مواد معدنی ( تولید کوتینگ پودر های معدنی ) و توسعه بازار های بین المللی جزء اهداف توسعه ای شرکت می باشد.