نام شرکت : کاردانان شرق

نام مدیرعامل : بهزاد بهبودی

تلفن تماس شرکت : 05135413810

آدرس وب سایت رسمی شرکت: http://WWW.KARDANAN.COM

آدرس ایمیل رسمی شرکت: info@kardanan.com

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه: خراسان رضوی، مشهد، فاز 2 شهرک صنعتی طوس ، انتهای اندیشه 6 سمت چپ پلاک 201B

دفتر تهران :شیخ بهایی شمالی ، میدان شیخ بهایی ، پلاک 152 واحد 9

 

شرکت کاردانان شرق  با  درک نقش حساس صنایع نفت  و گاز و پتروشیمی در پیشبرد توسعه کشور ، بمنظور تامین نیاز این صنعت، در سال 1373 تاسیس گردید . دفتر مرکزی آن در تهران خیابان شیخ بهایی و کارخانه در فاز 2 شهرک صنعتی طوس با زیربنای حدود 1700 متر مربع واقع شده است .

با  استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد   ISO9001   و ISO 29001 گامهای ارتقا کیفی بیشتر محصولات برداشته و موجب بهبود مستمر سیستمها ، فرایندها و ارتقا بهره وری شرکت کاردانان شرق گردید این شرکت تا سال 1390 توانست در زمینه تولید تجهیزات سرچاهی، در لیست سازندگان مجازشرکتهای بزرگ تولید کننده نفت قرار بگیرد .

شركت کاردانان شرق  با احترام به كرامت   و  ارزش  والاي انسان  و اعتقاد  به اينكه نيروي انساني، اصلي ترين  دارايي  و  منشاء هرگونه تحول و تغيير مي باشد ، با بهره گيري از دانش، و توانمندي منابع داخلي، نسبت به بکار گیری پرسنل متخصص و کارآزموده اقدام و با استفاده از دانش بومی موفق به اخذ گواهی نامه دانش بنیان از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری گردید .

از جمله افتخارات این شرکت  تولید محصول مولتی ولهد کنترل پنل به عنوان اولین سازنده داخلی است که در سکوهای نفتی خلیج فارس مورد استفاده قرار گرفته است و نیاز این کشور به این محصول استراتژیک را تامین نموده است .

تولید محصول رقابتی و ارتقا کیفی بیشتر محصولات و خدمات بر اساس استانداردهای بین المللی  و همچنین افزایش رضایت مندی مشتریان از جمله اهداف مدیران این شرکت می باشد .