نام شرکت : متالورژی‌پودر مشهد

نام مدیرعامل : علیرضا عشقی

تلفن تماس شرکت : 05132453223

آدرس وب سایت رسمی شرکت: http://WWW.MPMIRAN.COM

آدرس ایمیل رسمی شرکت: INFO@MPMIRAN.COM

نشانی دفتر شرکت/دفتر مؤسسه: خراسان رضوی، مشهد، کیلومتر 15 جادّه‌ی مشهد – کلات

معرفی و تاریخچه مختصر شرکت : شرکت متالورژی پودر مشهد در تاریخ ۱۶ /۱۰ / ۱۳۶۶ تاسیس گردیده است . ظرفیت تولیدی این شرکت بر اساس پروانه بهره برداری صادره از سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، برابر ۱۶۰۰ تن تولید قطعات فلزی بر مبنای پودر فلزات می باشد.

این شرکت  دانش فنی  و  تجهیزات  خطوط تولیدی  و همچنین تجهیزات تست  و آزمایشگاههای خود را از  معتبرترین شرکتهای اروپایی و صاحب تکنولوژی خریداری و راه اندازی و توسعه داده است.

وجود  تجهیزات تولیدی  مدرن و پرسهای  خاص  با سطح  اتوماسیون بالا و  روباتیک ،  آزمایشگاههای  مجهز متالوگرافی  ، سختی سنجی ، اندازه گیری ابعادی (CMM ) و تست خستگی (دوام ) و وجود ارتباط نزدیک با دانشگاههای فنی خارج و داخل کشور در جهت تحقیقات و نوآوری و  نیزبرگزاری چندین کنفرانس علمی با همکاری دانشکده های فنی آلمان ، اتریش ،  اسپانیا و ایتالیا  (در داخل کشور) از ویژگیهای بارز این مجموعه است.

با  این پشتوانه  و وجود تیم فنی توانمند  ،  با افتخار  اعلام می داریم  که دانش فن ی متالورژی پودر در این شرکت و بصورت کامل نهادینه شده است و بعنوان بزرگترین واحد تولیدی در داخل کشور و تنها دارنده خط تولید آهنگری پودر (شاتون) ، توان طراحی و تولید تمام قطعات  فلزی  ممکن  به روش متالورژی پودر را دارا می باشیم  .  تولید قطعات پیچیده و دانش محور ، با  کیفیت و قیمت رقابتی همواره مورد نظر این مجموعه می باشد.