نام شرکت : پیشگامان موج تلفن همراه

نام مدیرعامل : محمدعلی طهرانچی

تلفن تماس شرکت : 3716- 051

آدرس وب سایت رسمی شرکت: http://www.mth-co.ir

آدرس ایمیل رسمی شرکت: info@mth-co.ir  

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه: خراسان رضوی، مشهد،بلوار جانباز – بین جانباز 3 و 5 – جنب برج مروارید گووهرشاد – ساختمان ست سنتر – طبقه 5

 

گسترش روزافزون تلفن‌هاي همراه و استفاده از آن توسط اكثريت مردم، دارا بودن امکانات نرم‌افزاري گوشي‌ها و همچنین امکان اتصال به شبکه‌های انتقال داده از راه دور همگی نمايانگر آن بود كه موج جدیدی از فناوری در راستای تکنولوژی دیجیتال و فناوری اطلاعات به طور فراگیر در حال شکل‌گیری است که می‌توان از آن به عنوان موج تلفن همراه یاد نمود. از اینرو شركت «پیشگامان موج تلفن همراه» با هدف دستیابی به این فناوری و توسعه آن در جهت نیازهای جامعه علمی و اسلامی تشکیل گردید. این شرکت با تولید و عرضه‌ی محصولات نرم‌افزاری گوشی‌های هوشمند بویژه در حوزه‌ی فرهنگی در سال 1386 با شماره ثبت 31610 اداره ثبت شركت‌هاي مشهد تاسیس و قدم به عرصه تجاری فناوری اطلاعات و ارتباطات نهاد و همواره تلاش دارد که گامی هر چند ناچیز در مسیر اعتلای فرهنگ غنی کشورمان بردارد.

از دستاوردهای مهم شرکت «پیشگامان موج تلفن همراه» طی 13 سال فعالیت مستمر می‌توان به توسعه و تولید نرم‌افزارهای ذیل اشاره کرد؛ تعداد نصب بالای هر یک از اپلیکیشن‌ها نشان از موفقیت محصولات تولید شده دارد که منجر به تمایز این شرکت نسبت به رقبای خود شده است.

  • اپلیکیشن «تقویم اذانگوی بادصبا» با تعداد بیش از 13 میلیون نصب فعال.
  • اپلیکیشن «قرآن صوتی حبل‌المتین» با تعداد بیش از 2 میلیون نصب فعال.
  • اپلیکیشن «مفاتیح الجنان صوتی باب‌‌النعیم» با تعداد بیش از 1 میلیون نصب فعال.
  • اپلیکیشن «نمره بهتر» با تعداد بیش از 5,000 نصب فعال.