نام شرکت : شرکت نیان الکترونیک (سهامی خاص)

نام مدیرعامل : محمد علی چمنیان

شماره تماس :۱۷-۳۵۴۱۴۱۱۱-۰۵۱ | وب سایت: www.nianelectronic.com ایمیل: Info@nianelectronic.com

نشانی : مشهد شهرک صنعتی توس فاز ۲ – نبش اندیشه۴ – شماره۲۱۸  

شرکت نیان الکترونیک با نیت تجاری سازی دانش در حوزه مهندسی الکترونیک، شاخه الکترونیکِ قدرت ( Power Electronic) ، طراحی و ساخت تجهیزات مبدل انرژی الکتریکی( Static Converters ) پرکاربرد در صنایع مهم زیر بنایی کشور در سال 1374 فعالیت خود را رسما آغاز نمود.
اکنون پس از گذشت بیش از دو دهه تولید مستمر دانش بنیان، این شرکت به عنوان بزرگترین طراح و تولیدکننده مبدل های انرژی الکتریکی در خاورمیانه مفتخر به رفع نیاز کشور در این حوزه گردیده است.
بیش از بیست سال تجربه اندوزی دانش پاور الکترونیک با تولید محصولات High-Tech با فناوری در دست، طراحی و ساخت طبق نیاز و نظر مشتری، خدمات پس از فروش سریع، ارائه خدمات فنی و مهندسی، دسترسی آسان به منطقه، از منابع قابل توجه مزیت رقابتی این سازمان می باشد که با کمک پیاده سازی و اخذ استانداردهای کیفیتی و مدیریتی به این مهم دست یافته است و این امر میسر نبود مگر با افزایش رضایت مشتریان که گواه آن اخذ تندیس طلایی رضایت مشتریان بصورت متوالی در دهه اخیر است. برترین شرکت فن آفرین کشور به انتخاب دوازدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی و برترین شرکت فناور خصوصی کشور به انتخاب پنجمین دوره جایزه ملی فناوری و نوآوری کشور تنها گوشهای از افتخارات نیان الکترونیک می باشد.
توسعه مستمر سازمان از بدو تاسیس بگونهای بوده که تعداد پرسنل از سال ۷۴ تاکنون به بیش از ۶۰۰ نفر و فضای تولیدی نیز به بیش از ۹۰۰۰۰ مترمربع افزایش یافته است.