نام شرکت : بسپار سازه توس

نام مدیرعامل : امیدرضا صدر یزدی

تلفن تماس شرکت : 35413527-051

آدرس وب سایت رسمی شرکت: www.partlasticgroup.com

آدرس ایمیل رسمی شرکت: 

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه: خراسان رضوی، مشهد، شهرک صنعتی توس فاز یک تلاش شمالی 3/7 قطعه 268a

شرکت بسپار سازه توس از شرکت های گروه صنعتی پارت لاستیک می باشد که در سال 1381 تاسیس و ماموریتی که به آن محول شد، تولید کامپاند لاستیکی مورد نیاز برای بقیه شرکت های گروه بود. به عبارت دیگر شرکت بسپار سازه، قلب گروه کارخانجات پارت لاستیک است که آمیزه لاستیکی اولیه موردنیاز برای تولید قطعات لاستیکی را برای سایر شرکت های گروه تامین میکند. بسپار سازه، تنها کارخانه مستقل طراحی و تولید انواع کامپاند در خاورمیانه است که توانسته است کلیه محصولات خود را به تایید شرکت های معتبر اروپایی برساند. به همین دلیل، برنامه ریزان و طرح نویسان گروه برای این کارخانه توسعه ویژه ای را طراحی نموده اند تا بتواند ضمن تولید محصولاتی با طراحی مناسب، یکنواختی کیفیت محصولات را تضمین نماید.
هم اکنون، تولید انبوه کامپاندهای قطعات گوناگون، مانند مانتینگ ها (قطعات لاستیک-فلز، ضربه گیر، واشر و اورینگ)، انواع شیلنگ های سوخت، رادیاتور، روغن هیدرولیک، تهویه، انواع قطعات گردگیر، انواع پروفیل های آب بندی سالیدی و اسفنجی و فرش های لاستیکی، ریلی و غیره … در شرکت بسپار سازه در جریان است و علاوه بر آن، این شرکت آمادگی طراحی و تولید کامپاند مطابق خواست مشتری را دارا است.
در حال حاضر، این شرکت حدود 250 فرمول مربوط به آمیزه های مختلف لاستیکی با کلیه پایه های پلیمری موجود در صنعت لاستیک را با توجه به نوع قطعه و محل کاربرد آن، تولید میکند که در آن 450 نوع مواد اولیه در مقادیر مختلف استفاده گردیده است.