نام شرکت : پایافناوران فردوسی

نام مدیرعامل : سجاد رحمن پور

تلفن تماس شرکت : 05132400757

آدرس وب سایت رسمی شرکت: http://www. Payatek.ir

آدرس ایمیل رسمی شرکت: info.payatek@gmail.com

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه: خراسان رضوی، مشهد،بزرگراه پیامبر اعظم، پیامبر اعظم 77، کوچه 12/131، پلاک 179

شرکت پایافناوران فردوسی (دانش بنیان سطح یک) در سال 1389 با نام تجاری پایاتِک در مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد تاسیس گردید. هدف و چشم انداز پایاتک از ابتدا، “به کارگیری تکنولوژی جهت افزایش کیفیت خدمات پزشکی” بوده است.

 تولیدات پایاتک

پایاتک اولین تولید‌کننده اسکنرهای فشار کف پا در داخل کشور است و تا سال ها عنوان تنها تولیدکننده این محصول را یدک میکشید، همچنان که در زمان حال نیز تنها تولیدکننده دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد و این اولین هدف تحقق یافته در مسیر ما بود.جهت نیل به این هدف شرکت پایاتک توانست با به کارگیری نیروهای متخصص دانشگاهی پرورش یافته در حوزه‌های برق، کامپیوتر، مکانیک و مهندسی پزشکی محصولاتی را برای اولین بار در ایران عزیز طراحی، تولید و به بازار عرضه نماید که تنه به تنه محصولات خارجی در این حیطه می‌زند.

پس از آن، در سال 94 ما با بررسی نیاز بازار، فرآیند تحقیق و توسعه جهت تولید اسکنر سه بعدی پا را آغاز نمودیم و تاکنون با ارائه این محصول به بازار مجددا لقب تنها تولیدکننده اسکنرهای سه بعدی پا را از آن خود نمودیم. در سال 99، اسکنر سه بعدی بدن متناسب با نیاز متخصصین حوزه تغذیه و ورزش را به بازار عرضه کرده ایم.

گسترش پایاتک

پایاتک با گسترش و تقویت تیم تحقیق و توسعه، تولید، پشتیبانی و اداری خود توانسته محصولات سخت افزاری و نرم افزاری متعددی را در حوزه‌های ارتوپدی فنی، فیزیوتراپی، حرکات اصلاحی، فیزیولوژی ورزشی و کاردرمانی به بازار عرضه کند و نقش مهمی در ارتقای کیفیت خدمات پزشکی در این حیطه ایفا نماید.

افتخارات پایاتک

تجهیز کلینیک‌های درمانی در سرتاسر کشور و تمامی استان ها، تجهیز آزمایشگاه های دانشگاه های پیشرو در کشور همچون دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه علوم پزشکی تهران، پژوهشگاه تربیت بدنی، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی همدان، دانشگاه سهند تبریز، دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، دانشگاه صنعتی شاهرود، دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دانشگاه بیرجند و هم چنین همکاری علمی و پژوهشی با مراکز تحقیقاتی متعدد در داخل و خارج از کشور عزیزمان ایران نمونه ای از افتخارات ما در این سال‌ها است.ستمرار و تلاش و کوشش خستگی ناپذیر تیم پایاتک، تاکید بر کیفیت و اخذ استاندارهای کیفیتی بین المللی (IEC60601-1 ، ISO13485 ، EMI/EMC) سبب شده تا محصولات پایاتک در بازار کشور دارای بالاترین کیفیت باشند، در کنار کیفیت، تعهد بر ضمانت، پشتیبانی و خدمات موثر دلیلی بر کسب بیشترین رضایت مشتری در مقایسه با سایر شرکت ها شده و این شرکت پیشتاز همیشگی در عرصه فعالیت خود باشد.

محصولات پایاتک

اسکنر سه بعدی بدن

آنالیز گیت

اسکنر سه بعدی کل پا

اسکنر سه بعدی کف پا

آنالیز قامت

اسکنر فشار

لازم به ذکر است که چهار محصول اول دانش بنیان سطح 1 و دو محصول آخر دانش بنیان سطح 2 می باشند.