نام شرکت : مؤسسه‌ی دارایی‌های فکری و فناوری پلکان

نام مدیرعامل : محمدعلی میرزابابائی

تلفن تماس شرکت : 05137679797

آدرس وب سایت رسمی شرکت: http://pellekan.com

آدرس ایمیل رسمی شرکت: pellekan.office@gmail.com

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه:

مشهد کیلومتر 12 بزگراه آسیایی پارک علم و فناوری خراسان رضوی

در ابتدای سال 1386، دفتر ثبت اختراعات با همکاری و حمایت مسئولین و مدیران پارک علم و فناوری خراسان رضوی، با هدف حمایت و تسهیل در فرآیند ثبت اختراعات در محل پارک علم و فناوری خراسان راه اندازی شد.

در سال 1388 ، موسسین و کارشناسان دفتر ثبت اختراعات با حمایت مسئولین پارک علم و فناوری خراسان رضوی ، موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان را به عنوان اولین مرکز تخصصی مشاوره و خدمات تخصصی در حوزه مالکیت فکری و مدیریت و انتقال فناوری در شمال شرق کشور با هدف حمایت از مخترعین ، نخبگان ، فناوران و کارآفرینان تاسیس نمودند تا پلکان بتواند با ارائه مشاوره و خدمات تخصصی در حوزه مالکیت فکری و فناوری ، راه را برای جامعه هدف خود هموار نموده و باعث رشد و شکوفائی مخاطبان خود گردد.

در نیمه دوم سال 1388، پلکان توانست با تکیه بر نیروهای متخصص خود و سابقه درخشانش، به جمع شرکت های فناور و همکار پارک علم و فناوری خراسان رضوی بپیوندند ، تا از آن پس رسماً فعالیت های خود را تحت حمایت پارک خراسان رضوی گسترش دهد.

و در نهایت در پایان سال 1397، بعد از یک دهه فعالیت در عرصه مالکیت فکری در حوزه های ملی و بین المللی موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان به جمع شرکت های دانش بنیان پیوست.

در حال حاضر پلکان به عنوان یکی از پیشروان عرصه مالکیت فکری و فناوری در کشور ، توانسته خدمات خود را در زمینه های مختلف و مورد نیاز مخاطبانش توسعه داده و امروزه با در اختیار داشتن مجرب ترین متخصصان و وکلا در منطقه ، به یکی از مراکز تخصصی مشاوره و خدمات در حوزه مالکیت فکری و فناوری تبدیل گردد.