نام شرکت : ویوان تک اکسیر ایرانیان

نام مدیرعامل : احسان میرزاده

تلفن تماس شرکت : 05138941414

آدرس وب سایت رسمی شرکت: https://vivan-co.com

آدرس ایمیل رسمی شرکت: info@vivan-co.com

نشانی دفتر شرکت/دفتر موسسه: خراسان رضوی مشهد،بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 23 و 25، پلاک 487

شرکت دانش بنیان ویوان با توجه به اهمیت سلامتی و حفاظت از دام و طیور و نقش مهم آن در زنجیره غذایی انسانها، از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود و امروزه بعنوان یکی از برندهای پیشرو در صنعت افزودنی ها و مکمل های خوراک دام و طیور در کشور مطرح است. مـاموریت ما «کمـک به سلامتی جامعه و تامین غذای سـالم از طریق تولید افزودنی ها و مکمل های مطمئن و دانش محور خوراک دام و طیور» است.محصولات ویوان امنیت و سلامتی خوراک دام، طیور و آبزیان را تضمین نموده و در تولید شیر و گوشت سالم نقش موثری دارند. ما می کوشیم ارزش آفرین باشیم؛ این ارزش آفرینی در ارتباط با کلیه ذینفعان ما از قبیل کارکنان، مشتریان، تامین کنندگان، جامعه و مردم معنی پیدا می کند.  چشم انداز آرمانی ویوان این است که با ارزش آفرینی بیشتر و خلق تنوعی از ارزش های نوآورانه برای کلیه ذینفعانمان، ارزش آفرین ترین سازمان در حوزه فعالیت خودمان باشیم. کسب عناوین واحد صنعتی نمونه کشور  در تحقیق و توسعه در سال 1398، انتخاب به عنوان کارآفرین برتر سال 1395 از طرف وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، کسب عنوان واحد نمونه و کارفرمای نمونه در چندین دوره متوالی، تنها بخشی از دستاوردهای شرکت دانش بنیان ویوان است.

مشتریان ما:

مشتریان ما عمدتاً کارخانجات خوراک دام و طیور، مرغداری ها و دامداری ها، کلینیک های دامپزشکی و صنایع وابسته به آنها هستند. ما تلاش می کنیم تا با ارائه ی محصـولات و خدمات متمایز و دارای ارزش برتر، بهتـرین تجربه ی همکاری اقتصـادی مشترک را برای مشتریان و سایر ذینفعانمـان خلق نمائیـم؛ به گـــونه ای که همگان ما را به رهبری بازار، نام های تجاری قابل اعتماد و رشد پــایدار بشناسند؛ لذا در راستـای ارج نهادن به نقش و جایگاه کلیدی مشتریان خود، برآنیم تا هدفمان در مرحله نخست، ارائه ی ارزش های متمایز به مشتریان نظیر «اطمینان خاطر، سلامتی دام و طیور، سودآوری کسب و کار مشتریان و…» باشد، تا اینکه صرفا به فروش محصولاتمان تمرکز نمائیم.

سرمایه ها انسانی:

ما ویوان را هویتی ناشی از کارکنان آن می دانیم. بدون این کارکنان، ویوان معنا نخواهد داشت؛ لذا تلاش می کنیم زندگی کاری با کیفیت و پرمعنایی برای کارکنانمان ایجاد کنیم. شرکت ما مالک جوی پر انگیزه و فرهنگ سازمانی تعالی بخش است که عمیقا در باورهای ما رخنه پیدا کرده است. همگی ما در ویوان باور داریم که نقش و مسئولیت مهمی در قبال سلامتی جامعه داریم لذا به تلاش و کارخودمان میبالیم و می کوشیم تا بهترین تاثیر را بر محصولات و خدمات نهایی خودمان بگذاریم . کیفـیت در تمامی شئـون، احترام متقابل به ذینفعـان و صداقت و راسـت کـرداری سرلوحه ی فعالیت های ماست.

تحقیق و توسعه:

ویوان بر بنیاد مستحکمی از دانش استوار است. ما دانش و اطلاعاتمان را عامل برتری و مزیت رقابتی خود می دانیم…  ما با بهره گیری از دانش روز و همکاری های گسترده با نخبگان و پژوهشگران این صنعت، طرح های پژوهشی و تحقیقاتی متعددی را به انجام رسانده ایم و همواره بر این باوریم که برای رسیدن به محصولات کارآمد و اثر بخش باید از جاده علم و دانش عبور کرد.

محصولات:

ما در حال حاضر افزودنی هایی در حوزه توکسین بایندرها، پلت بایندر ها، بافرها و … برای صنعت دام و طیور  تولید می نمائیم و همواره در تلاشیم که محصولاتمان را تنوع ببخشیم به گونه ای که به تمامی نیازهای مشتریانمان در این حوزه ها پاسخ دهیم.

مسئولیت­های اجتماعی:

ویوان، هر کجا که لازم بوده در کنار مردم و با مردم در جهت اجرای برنامه های خیرخواهانه و مسئولیت های اجتماعی خود حضور داشته است. ما معتقدیم که مسئولیت به معنای استفاده از تمامی امکانات خود برای کمک به تک تک افراد جامعه است که از آن بهره مند نیستند، لذا همواره تلاش می کنیم تا با اختصاص بخشی از درآمد خود به امور خیریه و مشارکت در حل مسائل اجتماعی، گامی هر چند کوچک برای ساختن دنیای بهتر برای همگان برداریم.

دستاوردها و افتخارات:

واحد صنعتی نمونه کشور در تحقیق و توسعه (1398) کسب عنوان کارآفرین برتر استانی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی(1395) طرح پژوهشی برتر استانی برای تولید توکسین بایندر چند جزئی مگنوتوکس (1398)